22 Ekim 2016

Güvenlik Çözümleri

hizmetler
dell-sonicwall-logo
Performans ve Güvenlik
SonicWALL ağ güvenliği, güvenli uzaktan erişim, web ve e-posta güvenliği, istenmeyen e-postalara karşı koruma, yedekleme ve kurtarma için yüksek performanslı güvenlik çözümleri yelpazesiyle mükemmel bir şekilde tümleştirilmiş dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımlar tasarlar. Pazar lideri Unified Threat Management (Birleşmiş Tehdit Yönetimi) teknolojimiz ataklara karşı koruma, farklı boyutlardaki şirketlere birinci sınıf virüslere karşı koruma, istenmeyen e-postalara karşı koruma ve kullanıcı kontrolü seçenekleri sunmaktadır. SonicWALL’un küresel stratejik ortak, bayi ve distribütörler ağında bilgi teknolojisi alanında faliyet gösteren en tanınmış firmalar yer almaktadır. SonicWALL’un zengin güvenlik çözümleri portföyü, milyonlarca müşterimize sadece networklerini değil, detaylı olarak şirketlerini korumaları için gerekli kapsamlı koruma seçeneklerini sunmaktadır.
Ödüllü Liderlik
1991 yılında kurulan ve önemli endüstri analistlerinin övgülerini kazanan SonicWALL, Inc. ( NASDAQ : SNWL ), 1999 yılında halka arz olmuştur. 1997 yılında pazarda bir ilk olarak DPI, content filter, wireless entegre UTM/Firewall cihazını üretmiştir. Sürekli yenilikçi yaklaşımı ile ilk 3G UTM cihazını ve yakın zamanda dünyanın ilk endüstriyel Multicore UTM cihazını üreten SonicWALL küçük, orta ölçekli ve kurumsal şirketlere yönelik güvenlik çözümlerinde liderdir. SonicWALL Visionaries Quadrant of Gartner, Inc.’nin 2007 SSL VPN Magic Quadrant’ında yer almaktadır ve Gartner tarafından 2008 yılında 20-500 -1000 kullanıcı segmentine karşılık gelen SMB segmentinde en üst seviyede güçlü pozisyonda gösterilmiştir. Ödüller ve rekabet analizleri arasında InfoWorld tarafından verilen Yılın Teknolojisi Ödülü, CMP Xchange tarafından verilen Güvenlik Alanında Teknik Yenilik Ödülü ve sadece son 12 ay içerisinde katıldığı 20’nin üzerinde testte en iyi ürün ödülü ve 5 yıldızlı incelemeler yer almaktadır. 15,000’in üzerinde kanal ortağı ve dünyanın her yerinde bir milyonun üzerinde satış performansı ile SonicWALL, VAR Şirketleri Yıllık Rapor Kartı’nda dört yıl üst üste güvenlik cihazı kategorisinde yer alarak büyük bir onur kazanmıştır.
SonicWALL çözümleri yüksek performanslı şirket networklerinden risk, maliyet ve karmaşayı uzaklaştıracak şekilde tasarlanmış dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımları bir araya getirir. Yaklaşık 20 seneden beri, SonicWALL çözümleri ve servisleri milyonlarca kurumsal kullanıcıya, performans ve kapsamlı korumayla elde edilen rekabet üstünlüğünü sunar. SonicWALL çözümleri devlet, sağlık ve perakende satış noktaları da dahil olmak üzere, dünyanın farklı yerlerindeki her ölçekteki ortamlarda başarıyla uygulanmaktadır.