Hizmetlerimiz

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Bilgisayar Bakım Anlaşması ; Sunucu (server), Yedekleme, Network (ağ), Veri Güvenliği, Bilgisayar, Notebook Tamiri kısacası tüm IT desteği ihtiyacının karşılanması ve çalışır halde tutulması hizmetidir.

Devamı

Network Kurulum Hizmetleri

Network ağı altyapısı projelendirme, planlama ve uygulama işlemleri anahtar teslim yapılmaktadır.

Mevcut ağların analizleri, performans izlenmesi ve raporlama işlemleri,

devamı

Sunucu Çözümleri

Marka bağımsız olarak, Intel tabanlı sunucuların kurulumlarının yapılması, Sunucu işletim sistemleri, güvenlik yazılımları ve antivirüs yazılımlarının kurulması Intel tabanlı sunucuların farklı platformlar ile entegrasyonu

devamı

Güvenlik Çözümleri

Tamamı yerli ve alanında uzman AR-GE kadrosu tarafından her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında AR-GE çalışmalarına başlayan Berqnet, 2015 yılında ilk ürün ailesini piyasaya sürmüştür.

devamı

Sanallaştırma Hizmetleri

VMware sanallaştırması, hem planlanmış hem de planlanmamış kapalı kalma sürelerini azaltma yoluyla gelir kaybını en aza indirerek sunucu birleştirme yoluyla yatırım giderlerini ve otomasyon yoluyla işletme giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olur.

devamı

Depo Yönetimi

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek

devamı